Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > ERO-S2PHF2000
Pieprasīt citātu
Latviešu
3837883ERO-S2PHF2000 attēlsPanasonic
ERO-S2PHF2000
  • Daļas numurs
    ERO-S2PHF2000
  • Apraksts
    RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
  • Sērija
    ERO
  • Pretestība
    200 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    EROS2PHF2000
    P200CATB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    200 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film