Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ERJ-P6WF1072V
Pieprasīt citātu
Latviešu
5059586ERJ-P6WF1072V attēlsPanasonic
ERJ-P6WF1072V
  • Daļas numurs
    ERJ-P6WF1072V
  • Apraksts
    RES SMD 10.7K OHM 1% 1/2W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    10.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    ERJP6WF1072V
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.75mm)
  • Detalizēts apraksts
    10.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film