Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ERJ-1GNF2103C
Pieprasīt citātu
Latviešu
29434ERJ-1GNF2103C attēlsPanasonic
ERJ-1GNF2103C
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
15000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ERJ-1GNF2103C
  • Apraksts
    RES SMD 210K OHM 1% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0201
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Sērija
    ERJ
  • Pretestība
    210 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
    ERJ-1GNF2103C-ND
    ERJ1GNF2103C
    P122824TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    210 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film