Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ERA-2HEC2001P
Pieprasīt citātu
Latviešu
ERA-2HEC2001P
  • Daļas numurs
    ERA-2HEC2001P
  • Apraksts
    RES SMD 0.25% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    ERA-2H
  • Pretestība
    2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    ERA2HEC2001P
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film