Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ERA-2ARC2152X
Pieprasīt citātu
Latviešu
3002157ERA-2ARC2152X attēlsPanasonic
ERA-2ARC2152X
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ERA-2ARC2152X
  • Apraksts
    RES SMD 21.5K OHM 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperatūras koeficients
    ±10ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    ERA-2A
  • Pretestība
    21.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W