Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ERA-14EB331U
Pieprasīt citātu
Latviešu
3738575ERA-14EB331U attēlsPanasonic
ERA-14EB331U
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ERA-14EB331U
  • Apraksts
    RES SMD 330 OHM 0.1% 1/4W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    ERA-14
  • Pretestība
    330 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    ERA14EB331U
    P330QTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film