Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELJ-QF2N7DF
Pieprasīt citātu
Latviešu
4797820ELJ-QF2N7DF attēlsPanasonic
ELJ-QF2N7DF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELJ-QF2N7DF
  • Apraksts
    FIXED IND 2.7NH 400MA 100 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Multilayer
  • Tolerance
    ±0.3nH
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402 (1005 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    QF
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    10 @ 100MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    ELJQF2N7DF
    PCD1851TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100MHz
  • Induktivitāte
    2.7nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    5.5GHz
  • Detalizēts apraksts
    2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    100 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    400mA