Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-22V035A
Pieprasīt citātu
Latviešu
4635370ELF-22V035A attēlsPanasonic
ELF-22V035A
  • Daļas numurs
    ELF-22V035A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 3.5A 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izmērs / Izmēri
    1.260" L x 0.906" W (32.00mm x 23.00mm)
  • Sērija
    V
  • Citi vārdi
    ELF22V035A
    PLK1323
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.535" (39.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 72 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    72 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    3.5A