Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-18D450L
Pieprasīt citātu
Latviešu
990460ELF-18D450L attēlsPanasonic
ELF-18D450L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELF-18D450L
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)
  • Sērija
    V
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Vertical, 4 PC Pin
  • Citi vārdi
    ELF18D450L
    PLK1210
  • Darbības temperatūra
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.173" (29.80mm)
  • Filtra veids
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 253 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    253 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    1.2A