Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-15N005A
Pieprasīt citātu
Latviešu
7047852ELF-15N005A attēlsPanasonic
ELF-15N005A
  • Daļas numurs
    ELF-15N005A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
  • Izmērs / Izmēri
    0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm)
  • Sērija
    N
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Vertical, 4 PC Pin
  • Citi vārdi
    ELF15N005A
    PLK1067
  • Darbības temperatūra
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.886" (22.50mm)
  • Filtra veids
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.324 Ohm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    1.324 Ohm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    500mA