Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELC11D152F
Pieprasīt citātu
Latviešu
ELC11D152F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELC11D152F
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5MH 430MA 1.7 OHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.453" Dia (11.50mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    ELC11D
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Vertical Cylinder
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    10kHz
  • Induktivitāte
    1.5mH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.547" (13.90mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 1.7 Ohm Radial, Vertical Cylinder
  • DC pretestība (DCR)
    1.7 Ohm
  • Pašreizējais vērtējums
    430mA