Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS2A391
Pieprasīt citātu
Latviešu
EEU-FS2A391
  • Daļas numurs
    EEU-FS2A391
  • Apraksts
    100VDC, 390UF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.875A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.5A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    EEUFS2A391
    PCE5237
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    25 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF