Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS2A121B
Pieprasīt citātu
Latviešu
EEU-FS2A121B
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEU-FS2A121B
  • Apraksts
    100VDC, 120UF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    784mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.12A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE5194CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    54 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF