Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1J102
Pieprasīt citātu
Latviešu
2831756EEU-FS1J102 attēlsPanasonic
EEU-FS1J102
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEU-FS1J102
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.241A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.988A @ 100kHz