Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS0J152B
Pieprasīt citātu
Latviešu
1352451EEU-FS0J152B attēlsPanasonic
EEU-FS0J152B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEU-FS0J152B
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    FS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.032A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.29A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    P122281CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    43 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF