Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-EE2E101S
Pieprasīt citātu
Latviešu
5135398EEU-EE2E101S attēlsPanasonic
EEU-EE2E101S
  • Daļas numurs
    EEU-EE2E101S
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    EE
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    840mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.1A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    EEUEE2E101S
    P13648
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF