Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-EB2V101
Pieprasīt citātu
Latviešu
1377141EEU-EB2V101 attēlsPanasonic
EEU-EB2V101
  • Daļas numurs
    EEU-EB2V101
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    EB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    485mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    970mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    EEUEB2V101
    P5938
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.240" (31.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF