Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > EEF-UE0E331LE
Pieprasīt citātu
Latviešu
1447598EEF-UE0E331LE attēlsPanasonic
EEF-UE0E331LE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEF-UE0E331LE
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.5V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    SP-Cap UE
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.7A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEFUE0E331LE
    PCE4500TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.165" (4.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    7 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF