Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > EEF-UD0G151LR
Pieprasīt citātu
Latviešu
4341709EEF-UD0G151LR attēlsPanasonic
EEF-UD0G151LR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEF-UD0G151LR
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    SP-Cap UD
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEFUD0G151LR
    PCE4267TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    9 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF