Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > EEF-LL0D181R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4285052EEF-LL0D181R attēlsPanasonic
EEF-LL0D181R
  • Daļas numurs
    EEF-LL0D181R
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    SP-Cap LL
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
    PCE4325CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    18 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    180µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    180µF