Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > EEF-CD0D151ER
Pieprasīt citātu
Latviešu
2239565EEF-CD0D151ER attēlsPanasonic
EEF-CD0D151ER
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEF-CD0D151ER
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Sērija
    SP-Cap CD
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.5A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
    EEFCD0D151ER
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    18 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF