Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TQV101XAP
Pieprasīt citātu
Latviešu
510563EEE-TQV101XAP attēlsPanasonic
EEE-TQV101XAP
Noliktavā
900+
  • Daļas numurs
    EEE-TQV101XAP
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    TQ
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    128.1mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    197mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEETQV101XAP
    PCE5051TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    300 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    100µF