Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TP1H132V
Pieprasīt citātu
Latviešu
644910
EEE-TP1H132V
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-TP1H132V
  • Apraksts
    FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    TP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.175A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.9A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    P123474CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    60 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    1300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    1300µF