Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TK1C101P
Pieprasīt citātu
Latviešu
5792919EEE-TK1C101P attēlsPanasonic
EEE-TK1C101P
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-TK1C101P
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    TK
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    195mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    197mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEETK1C101P
    PCE3727TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    300 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    100µF