Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TG1C331Q
Pieprasīt citātu
Latviešu
2272953EEE-TG1C331Q attēlsPanasonic
EEE-TG1C331Q
  • Daļas numurs
    EEE-TG1C331Q
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    TG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    520mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE4053CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    330µF