Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HP1C100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2146422EEE-HP1C100R attēlsPanasonic
EEE-HP1C100R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-HP1C100R
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    HB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    25mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    42.5mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Bi-Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEE-HP1C100R-ND
    EEEHP1C100R
    P19740TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF