Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HC1V330XP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5475090EEE-HC1V330XP attēlsPanasonic
EEE-HC1V330XP
Noliktavā
900+
  • Daļas numurs
    EEE-HC1V330XP
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    HC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    57mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    96.9mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEHC1V330XP
    PCE3759TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF