Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HBE221UAP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5085175EEE-HBE221UAP attēlsPanasonic
EEE-HBE221UAP
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-HBE221UAP
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    130mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    221mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEHBE221UAP
    PCE4791TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF