Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HB1E220AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5999797EEE-HB1E220AP attēlsPanasonic
EEE-HB1E220AP
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-HB1E220AP
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    55mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    93.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEHB1E220AP
    PCE4753TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF