Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HAE220WAR
Pieprasīt citātu
Latviešu
352201EEE-HAE220WAR attēlsPanasonic
EEE-HAE220WAR
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-HAE220WAR
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    35mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    59.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE4707CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF