Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HA1C220WR
Pieprasīt citātu
Latviešu
5024404EEE-HA1C220WR attēlsPanasonic
EEE-HA1C220WR
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-HA1C220WR
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    28mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    47.6mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    PCE4182DKR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF