Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FT1A102GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
140144EEE-FT1A102GP attēlsPanasonic
EEE-FT1A102GP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-FT1A102GP
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    FT
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    595mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    PCE5112DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF