Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FPA122UAP
Pieprasīt citātu
Latviešu
735254EEE-FPA122UAP attēlsPanasonic
EEE-FPA122UAP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-FPA122UAP
  • Apraksts
    CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    FP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    637.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    850mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    EEEFPA122UAP
    PCE4435TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1200µF