Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FK1C752SM
Pieprasīt citātu
Latviešu
5065467EEE-FK1C752SM attēlsPanasonic
EEE-FK1C752SM
Noliktavā
75+
  • Daļas numurs
    EEE-FK1C752SM
  • Apraksts
    CAP ALUM 7500UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    FKS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.98A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.64A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEFK1C752SM
    P122495TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    7500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    7500µF