Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FK1A151P
Pieprasīt citātu
Latviešu
1724464EEE-FK1A151P attēlsPanasonic
EEE-FK1A151P
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-FK1A151P
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    180mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    240mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEFK1A151P
    PCE3773TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Pretestība
    360 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF