Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FK0J102P
Pieprasīt citātu
Latviešu
3232816EEE-FK0J102P attēlsPanasonic
EEE-FK0J102P
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-FK0J102P
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    450mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    600mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEFK0J102P
    PCE3763TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF