Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FC1H3R3R
Pieprasīt citātu
Latviešu
3210942EEE-FC1H3R3R attēlsPanasonic
EEE-FC1H3R3R
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    EEE-FC1H3R3R
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sērija
    FC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    22.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    30mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEFC1H3R3R
    PCE4019TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    5 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3.3µF