Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-FC0J470R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2131844EEE-FC0J470R attēlsPanasonic
EEE-FC0J470R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-FC0J470R
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    FC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    71.25mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    95mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEFC0J470R
    PCE3987TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.8 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF