Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1VA470AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
968721EEE-1VA470AP attēlsPanasonic
EEE-1VA470AP
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-1VA470AP
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    165mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    280.5mA @ 10kHz
  • Citi vārdi
    EEE1VA470AP
    PCE4641TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.244" (6.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    47µF