Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1JA330P
Pieprasīt citātu
Latviešu
4216600EEE-1JA330P attēlsPanasonic
EEE-1JA330P
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-1JA330P
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    90mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    76.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE3945CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    33µF