Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1HA4R7WR
Pieprasīt citātu
Latviešu
150273EEE-1HA4R7WR attēlsPanasonic
EEE-1HA4R7WR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-1HA4R7WR
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    18mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    30.6mA @ 10kHz
  • Citi vārdi
    EEE1HA4R7WR
    PCE3931TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    4.7µF