Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1HA220UP
Pieprasīt citātu
Latviešu
EEE-1HA220UP
  • Daļas numurs
    EEE-1HA220UP
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    S
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    EEE1HA220UP
    PCE3919TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    22µF