Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1EA330AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
517338EEE-1EA330AP attēlsPanasonic
EEE-1EA330AP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-1EA330AP
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    65mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    110.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE4600CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    33µF