Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1CA470AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
2002834EEE-1CA470AP attēlsPanasonic
EEE-1CA470AP
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-1CA470AP
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    70mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    119mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEE1CA470AP
    PCE4587TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    47µF