Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-1AA471P
Pieprasīt citātu
Latviešu
2707296EEE-1AA471P attēlsPanasonic
EEE-1AA471P
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-1AA471P
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    400mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    680mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEE1AA471P
    PCE3876TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    470µF