Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-0JA102UP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5781333EEE-0JA102UP attēlsPanasonic
EEE-0JA102UP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-0JA102UP
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    S
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    500mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    850mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    PCE3855CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1000µF