Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-HC3F392JD
Pieprasīt citātu
Latviešu
5615745ECW-HC3F392JD attēlsPanasonic
ECW-HC3F392JD
  • Daļas numurs
    ECW-HC3F392JD
  • Apraksts
    CAP FILM 3900PF 5% 3KVDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    3000V (3kV)
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    1.016" L x 0.295" W (25.80mm x 7.50mm)
  • Sērija
    ECW-H(C)
  • Citi vārdi
    ECWHC3F392JD
    P16757
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.480" (12.20mm)
  • Detalizēts apraksts
    3900pF Film Capacitor 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    3900pF