Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2W475J
Pieprasīt citātu
Latviešu
4269564ECW-FD2W475J attēlsPanasonic
ECW-FD2W475J
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2W475J
  • Apraksts
    CAP FILM 4.7UF 5% 450VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    450V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECWFD2W475J
    P16728
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.646" (16.40mm)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    4.7µF