Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2W335K
Pieprasīt citātu
Latviešu
920394ECW-FD2W335K attēlsPanasonic
ECW-FD2W335K
  • Daļas numurs
    ECW-FD2W335K
  • Apraksts
    CAP FILM 3.3UF 10% 450VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    450V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.386" W (25.30mm x 9.80mm)
  • Sērija
    ECW-F(D)
  • Citi vārdi
    ECWFD2W335K
    P16722
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.575" (14.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    3.3µF