Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2W155J
Pieprasīt citātu
Latviešu
2630413ECW-FD2W155J attēlsPanasonic
ECW-FD2W155J
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2W155J
  • Apraksts
    CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    450V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.689" L x 0.366" W (17.50mm x 9.30mm)
  • Sērija
    ECW-F(D)
  • Citi vārdi
    ECWFD2W155J
    PCF1613
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.5µF